Sara Hocam

İngilizce Yeterlilik Sınavı Test Book – Kitap Tanıtımı

İngilizce Yeterlilik Sınavı Test Book – Kitap Tanıtımı

Merhaba arkadaşlar bu bölümümüzde sizlere kitap tanıtacağız. Bu konudaki önerilerinizi bize mail yolu ile ulaştırabilirsiniz. Okuyup beğendiğiniz ya da satın alma konusunda tereddüt ettiğiniz bütün kitapları isim ve yazar ismi ile birlikte bize ulaştırırsanız gerekli araştırmayı yaparak sizlere tanıtım yazısı yazabiliriz.

İlk kitabımız etrafımda birçok öğrencimin kullandığı, birçok meslektaşımın da tercih ettiği bir kitap. Özellikle üniversitelerin hazırlık sınıflarında olan öğrencilerin hazırlık atlama sınavında temel kaynak olarak kullanacakları bir kitap.

İda Yayınevinden çıkmış olan kitabın yazarı Savaş Koç. Tanıtım bültenine göre;

YTÜ, Marmara, İTÜ, Bahçeşehir, İstanbul, Yeditepe, Kadir Has, GTÜ  ve bunlara benzer sınav sistemine sahip olan üniversiteler için hazırladığımız ve ilk iki baskısı kısa sürede tükenen İYS TEST BOOK kitabımızın bu genişletilmiş baskısı hiç bir kaynakta bulacağınız

  • İngilizce Yeterlilik Sınavı Soru Tipleri ile ilgili Detaylı Bilgiler
  • Sınav Stratejileri ve Soru Çözüm Teknikleri,
  • Sınavın her bölümüne yönelik Özgün Sorular,
  • Birebir sınav formatınızda süreli Deneme Sınavları …

 

ile siz sevgili öğrencilerin sınava bakış açısını değiştirecek ve hazırlık engelini aşmanızda son derece faydalı olacaktır.

Toplamda 248 sayfa olan kitap birçok online alışveriş sitesinde yüzlerce satılmış kitabı kullanan kişilerden tam not almıştır. Merak edenler ve incelemek isteyenler için kitabın iç sayfalarından birkaçını aşağıdaki linke ekliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ